background
image1 image2 image3

O nas

 

  W Naszych domach od zawsze mieszkały psy. W rodzinie męża były to west highland white terrier’y, w mojej owczarki szkockie długowłose collie rough i owczarki niemieckie … szukając swojej wymarzonej rasy braliśmy pod uwagę bardzo wiele czynników – marzyliśmy o psie inteligentnym, aktywnym, rodzinnym i łagodnym w stosunku do małych dzieci – po roku poszukiwań znaleźliśmy psa o przepięknych, mądrych oczach, złotej sierści, wspaniałej budowie ciała i przede wszystkim z ogromnym potencjałem.

I tak pojawiła się w domu Zoe ( Veronka Virgo Vestalis ) zwana Zojką.

Zoe to towarzyszka zabaw naszego syna – Alka. Z dużą cierpliwością podchodzi do jego niezmordowanej energii oraz pomysłów na zabawę. Jest wybitnie zrównoważonym psem o łagodnym temperamencie. W 2013 r. Zoe podarowała Nam 8 złotych promyczków - jeden z nich, zwany Rudolfem zamieszkał z Nami. W wieku dwóch lat Rudolf podczas testów predysponującch do pracy uzyskał wynik wybitny. W sierpniu 2015 r. zdał egzamin dla psa pracującego w dogoterapii. Od września 2015 r. pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi oraz osobami z zaburzeniami emocjonalnymi. Jesteśmy bardzo dumni z tego, iz rozświetlamy wspólnie drogę tym, którym wędruje się trochę trudniej ... .

Jeśli zdecydujecie się Państwo na przyjęcie do swojego domu i serca psa tej rasy życzę wszystkim tylu pozytywnych i przepełnionych szczęściem chwil, ile dostarcza nam Zoe razem z Rudolfem. Te złote promyczki rozjaśniają Nam pochmurne dni i sprawiają, że wszystkie troski dni powszednich stają się po prostu lżejsze ….. bo nic nie zastąpi ciepłego dotyku psiego pyska na Naszych kolanach w momencie, kiedy tego najbardziej potrzebujemy ......

 
Emotikon smile

2018  Strona hodowli psów rasy Nova Scotia Duck Tolling Retriever   globbers joomla templates